CSE - Centralny Serwis Elektronarzędzi
Warszawa, Al. Prymasa Tysiąclecia 66

 

NOWOŚCI

Nowe narzędzia:

- wyrzynarki
- piły tarczowe
- frezarki

OFERTA

Narzędzia firm:

- PERLES »

- COLLOMIX »

- REBIR »

- HITACHI »

- CELMA »

O firmie

Firma istnieje od 1991 roku. Jeżeli szukasz dobrych produktów w niewygórowanych cenach, to oferta naszej firmy jest dla Ciebie idealna. Każdy klient, zwłaszcza profesjonalista szuka dobrego produktu po dobrej cenie. Ostatnio modne stały się różnego typu okazje i promocje. Jednak o oszczędnościach w dłuższym okresie nie decydują okazjonalne promocje. O tym jakie oszczędności uzyskamy w ciągu roku w budżecie wydatków na zaopatrzenie decyduje średni poziom cen u naszego dostawcy.


CSE ma bogate doświadczenie w realizacji zamówień, m.in. na rzecz sfery budżetowej. Naszymi Klientami są urzędy, fundusze, fundacje, stowarzyszenia, przedsiębiorstwa, organizacje, szkoły, sady, placówki służby zdrowia, jednostki wojskowe, organy administracji państwowej i samorządowej. Zrealizowane zamówienia sytuują nas w gronie najbardziej sprawdzonych i wiarygodnych dostawców realizujących zamówienia publiczne. Realizujemy umowy zawierane z udziałem producentów. Umowy długoletnie. Umowy kooperacyjne. Umowy na dostawy ciągłe oraz interwencyjne zakupy z wolnej ręki.


Wszystkie osoby organizujące zakupy i dysponujące funduszami publicznymi serdecznie zapraszamy do składania zapytań o cenę oraz uwzględniania firmy CSE w postępowaniach przetargowych.
Na każde Państwa życzenie przygotujemy ofertę wraz z katalogiem produktów oraz programem do tworzenia zamówień. Nasi handlowcy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych wyjaśnień.
Prosimy uwzględnić, że wszystkie podane ceny są cenami netto, chyba że cena jest wyraźnie określona jako brutto.
Podane ceny nie stanowią ostatecznej oferty, lecz prosimy je traktować jako zaproszenie do negocjacji.
Proponujemy Państwu pomoc i konsultacje na każdym etapie postępowania przetargowego.
Życzymy miłych, satysfakcjonujących zakupów.


Udzielamy doradztwa w dziedzinie techniki narzędziowej i technologii jak i zaopatrzenia materiałowego. Optymalizujemy koszty techniki narzędziowej i technologii obróbki. Odpowiedni dobór jakości i ceny jest Źródłem zadowolenia naszych Klientów. Problem ten zyskał na wadze, gdy wraz z wprowadzeniem regulacji dotyczących zamówień publicznych pojawiła się tendencja do kupowania produktów tanich, ale jednocześnie o niskiej jakości. Oferta nasza charakteryzuje się produktami najwyższej jakości po relatywnie najniższych cenach. Cecha ta powoduje, ze tak wiele firm prywatnych czyni CSE swoim dostawcą artykułów technicznych.


Dostawcami naszej firmy są najbardziej renomowani, światowi i krajowi producenci narzędzi, maszyn i urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych. Wzbogacamy jednocześnie naszą ofertę o produkty pochodzące z niewielkich firm sektora krajowego, które należą jednak do najbardziej innowacyjnych. Reagujemy szybko na najciekawsze trendy na rynku, tak aby zaoferować państwu najlepsze, najnowocześniejsze, wyjątkowe produkty.
Zapraszamy do kontaktowania się z nami i współpracy przedstawicieli firm produkcyjnych i handlowych, oferujących towary będące przedmiotem naszej dystrybucji.

Centralny Serwis Elektronarzędzi - Warszawa, Al. Prymasa Tysiąclecia 66
Strona główna | O firmie | Serwis | Oferta | Kontakt